| elenatelcescu a întrebat:

Hei! am o problema cu logarea pe yahoo messenger for mobile. Dupa ce imi pun acolo id-ul si parola si apas pe tasta "login" imi arata ca se incarca pagina si dupa ce a terminat de incarcat, imi apare din nou pagina unde trebuie sa-mi bag id-ul si parola. Si pe pun iar si dau login si iar si iar si tot asa. Ce-o fi?

1 răspuns:
| deese a răspuns:

Asa imi facea si mie acum ceva vreme, dar nu mai stiu sigur ce am facut.parca am dat sign out, am bagat din nou id-ul si parola si a mers. Daca nu merge asa, mai lasa-l o vreme si poate o sa-si revina singur.winking