| LaYeR a întrebat:

Am o problema cu contul de facebook, de la un timp nu mai merge sa ma conectez, scriu e-mail-ul si parola apas enter si nimic, se incarca pagina si apare tot fereastra de login, dar nu imi da nici o eroare cum ca ar fi parola sau e-mailul gresit, problema a inceput sa apara dupa ce mi-am schimbat placa de baza pentru ca s-a ars, sa fie asta un motiv, aveti ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

E o problema cam complicata...

Răspuns utilizator avertizat
| MaDaLiNoSt a răspuns:

Nu are nici o legatura cu place de baza. Trebuie doar sa inceci alt browser de internet, ca google chrome, sau firefox, sau safari pc.