| Elenaax a întrebat:

Hei! Am o problema pe Facebook! Cand vreau sa scriu un comentariu la o pagina imi apare asta: " Nu aveţi suficientă permisiune să faceţi acest lucru."
Doar la unele pagini!
MAI AM O PROBLEMA!
Am o pagina de Facebook si cand vreau sa postez o poza se incarca greu si imi este frica sa nu imi sparga hacker-ul ala contul meu personal. E cel cu bulina de pe Google.
Este adevarat? Am nevoie de sfaturi, dau funda!

Răspuns Câştigător
| alexmitzyy a răspuns:

Du-te la settings, permisiuni, permite tot si gata, si de faza cu hackeri nu iti face griji.
Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la settings, permisiuni, permite tot si gata, si de faza cu hackeri nu iti face griji.
Funda?