| Nixs a întrebat:

Hei,am revenit cu o problema.
Acum ceva timp mi-am instalat Sims 3, iar acum cateva zile mi-am instalat vreo 4 expansion packs si anume - Late night,Ambitions, Seasons si Pets.
Dar cu animalele am o problema.Arata oribil.Si cand zic oribil ma refer la faptul ca sunt deformate, nici nu ai zice ca sunt animale.Asta la pisici si caini,caii sunt destul de okay,dar pana si aia au cateva probleme.
In rest jocul merge bine, asta e singura problema si devine chiar enervanta.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Pai m-am uitat pe net si astia zic ca e de la placa ta video ca nu e destul de performanta. http://sims3.crinrict.com/en/2011/10/error-distorted-animals.html