| xDianax a întrebat:

As avea nevoie de un pic de ajutor de la cei care cunosc.
tocmai am instalat Sims 3 Ambitions, aveam inainte Sims 3 iar acum as vrea sa fac rost de celelalte 2 expansion packs: Sims 3 Late Night, Sims 3 High-End Loft Stuff.
nu stiti daca se gasesc pe net de downloadat si daca se mai pot downloada in continuarea celorlalte 2 jocuri?

3 răspunsuri:
| midnight a răspuns:

Am aproape toate simsurile 3. si le-am cumparat pe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Sims 3 Late Night nu a aparut inca la noi in tara insa poti afla cand e disponibil pe www.simsclub.ro

| Roze10 a răspuns:

Poti sa intri sa le downloadezi de pe kickas si scrii the sims 3 complete si iti va aparea ceva cu blackbox si acolo le ai pe toate