| Ganciulescu_Stefana-catalina_1990 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare, cum pot vedea retetele itemelor cum face iraphahell si altii, ce mod este, ce comanda si pe ce trebuie sa apas?
Va rog ajutati-ma urgent!

Răspuns Câştigător
| Caraibe42 a răspuns:

Pai Ganciulescu_Stefana-catalina_1990

Modul se numeste "Not Enough Items"(NEI)

Ca sa vezi reteta te duci in inventar (E) si o sa ai in partea dreapta o lista cu iteme. Daca nu apasa "O"
Daca nici asa nu apare inseamna ca nu ai instalat modul bine.

Apoi daca esti intr-un crafting table la reteta o sa iti apara un "?" apesi pe el si reteta o sa fie in crafting table.
Tu trebuie doar sa pui itemele in aceeasi ordine.

Sper ca te-am ajutat!

| Ganciulescu_Stefana-catalina_1990 explică (pentru Caraibe42):

Ms, dar nu am inteles deci instalez modul si este exact ca in too many items?

3 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Modul se numeste NEI, iar cand intri in inventar o sa ai o lista cu toate itemele din minecraft si cand apesi pe ele iti va aparea reteta(TIP. Daca apesi shift+semnul intrebari din reteta itemului respectiv, se vor aranja in crafting table automat daca ai itemele in inventar)

| Ganciulescu_Stefana-catalina_1990 explică:

Ma refeream la minecraft, dar am uitat sa specific