| elektron1k a întrebat:

Hei, am si eu o problema. Am luat jocul mafia 2 , si vreau sa-l pun pe un stick de 32gb, stickul mai are o memorie de stocare de 17gb iar cand vreau sa pun jocul pe stick imi spune ca nu este suficienta memorie. Am schimbat stickul de 2 ori ba chiar am descarcat inca odata jocul, si tot nu merge, vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| uNKN0Wn a răspuns:

Stiu care este problema.
Stickul este in format FAT/FAT32.

Rezolvarea :
Dai click dreapta pe stick si dai formatare (o sa trebuiasca sa stergi tot) si acolo sus in loc de FAT selectezi NTFS, bifezi quick format, ok.Si o sa iti mearga.

Bafta!

3 răspunsuri:
| elektron1k explică:

Din pacate nu pot alege sa dau in format NTFS, imi apare doar FAT32...

| elektron1k explică (pentru uNKN0Wn):

Nu pot alege NTFS, imi apare doar FAT32...

| elektron1k explică (pentru uNKN0Wn):

Pana la urma am incercat asta pe laptop si a mershappy Multumesc foarte mult!