| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna imi poate spune si mie cineva de unde imi pot descarca Talking Tomcat pentru PC. Dar gratis pentru ca pe siteurile pe care am intrat era gratis dar trebuia sa ai cont si cand sa imi fac cont imi cerea bani.Sau orice alt Talking dar sa fie unul.Mersi.Apropo dau funda.

Răspuns Câştigător
| crissmay a răspuns:

Hi! Nu exista pentru PC.Dar nu dispera itit poti downloada programul BlueStacks App Player, care este pentru aplicatii de iphone/android, iar apoi iti downloadezi talking tom.winking