| twilightt a întrebat:

Hei buna TPU! era un joc cu un omulet care avea o casa si o planta afara, si in casa avea avea si aragaz cu oale si parca un tablou un telefon un pat aparat de floricele televizor baie si de fiecare data cand facea el ceva veneau furnicile si se ascundeau sau faceau ceva rau de exemplu odata a explodat feceu odata sa curentat la priza la aragaz s-a stricat mancarea iar floarea de afara sa ofilit si ce mai facea ca i-a dat odata si perdeaua de la cada cand facea baie si trebuia sa nu lasi sa se intample astea trebuia sa ai grija ca ele sa plece.va rog daca stiti cum se numeste mati ajuta mult de tot funda cine imi da jocul acesta iar ceilalti promit vot.

Răspuns Câştigător
| shadows98 a răspuns:

Poi este ori Sims (ceea ce nu cred) ori neighbours form hell.Un joc care trebuia sa faci farse