| A12NDRA a întrebat:

Hei buna TPU! In primul rand vreau sa va urez la toti sarbatori fericite si tot ce va doriti! In al doilea rand stie cineva de unde pot downloada Plants vs Zombies ca joc pentru PC dar care sa nu dureze doar 60 de min? Daca imi puteti da un site bun promit funda, asa de sarbatori si voturi.Ms mult!

2 răspunsuri:
| mikirobert a răspuns:

Stiu de unde dar joci pina la un nivel daca vrei intra pe pop cap si iti apare mai multe jocuri cred ca o sa iti placa