| IuliaMihaella a întrebat:

In primul rand vreau sa va urez sarbatori fericite si un an nou cat mai frumos, iar in al doilea rand as vrea sa va intreb daca stiti niste statusuri asemanatoare cu acesta :,, Cand ma gandesc ca te gandesti ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc ca te gandesti la mine.,, Multumesc mult! love struck

Răspuns Câştigător
| Miire a răspuns:

Am si acum in minte prima zi in care te-am vazut, in care m-ai vazut.te-am placut si m-ai placut..si banca pe care stateam intotdeauna..doar eu si cu tine..hm.ce mai zile!; x

Zambesc. Imi aprind Tigarea. Te privesc. Spun ca pLec, Tu`mi zici " Te iubesc ". Nu te mai ruga de mine, Degeaba speri. Chiar daca ne impacam. N`o sa mai fiu pRoasta de ieri!

Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti?

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea…. Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…

♥→Uita-te atent, nu insistent…priveste dar nu atinge…te pot respinge…viseaza…doreste…oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Statusurile alea mi se par o prostie. pune un status de om normal, pune si tu versul preferat dintr-o melodie cu un link spre acea melodie pe Youtubewinking

| Miire a răspuns:

"~Am si acum in minte prima zi in care te-am vazut, in care m-ai vazut.te-am placut si m-ai placut..si banca pe care stateam intotdeauna..doar eu si cu tine..hm.ce mai zile!; x

Zambesc. Imi aprind Tigarea. Te privesc. Spun ca pLec, Tu`mi zici " Te iubesc ". Nu te mai ruga de mine, Degeaba speri. Chiar daca ne impacam. N`o sa mai fiu pRoasta de ieri!

Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti?

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea…. Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…

Întrebări recente