| MaraMarutza a întrebat:

Hei cine stie un site virtual cu ferme ceva gen barn buddy dar nu pe hi5 sau pe facebook sau ceva de genu cum e pe clopotel unde trebuie sa ai grija de animalul tau sau nu neaparat cu ferme dar ceva asemanator eu stiu gen sims daca se poate online da ziceti-mi daca stiti si jocuri de descarcat daca nu stiti online fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.farmerama.ro e foarte interesant si realist.
http://jocuri.clopotel.ro/UVeAd364/Animal_Shelter/ e de ingrijit animale...
pe www.myplaycity.com sau pe www.iwin.com cauti acolo...pet games, farm games si le descarci, dar pe www.iwin.com din 10 in 10 minute baga reclame de la sponsori.

Cand gasesti jocuri care iti plac sa ne anunti si pe noi ce ai ales! Bafta!

3 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Farmerama

| dianaandra a răspuns:

Www.farmerama.ro :) E un site in care trebuie sa ai grija de ferma ta :)

| TakerHacker_3257 a răspuns:

Vând cont la Barn Buddy, nivel peste 310, monede peste 23 de milioane, peste 54 de mii de credite. Am multe animale, unele le-am ascuns că sunt inutile. Am şi 2 vaci organice, şi o capră neagră. Îl vând cu 8€ în reţelele Vodafone/Cosmote. Mă puteţi contacta la ID: undertaker.media sau mă puteţi găsi cu mai multe detalii ale jocului + poze pe site-ul: http://taker.sytes.net. Aştept pe cineva care vrea să cumpere.