| lol1232 a întrebat:

Funda! As vrea niste jocuri gen Barn Buddy nu neaparat online si de descarcat cum o fi doar niste nume de jocuri pentru cele mai multe si cele mai frumoase fundahappy

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Farmville, ai încercat? Baftă!

pa, pa.

| positivity a răspuns:

Buna.

Pai farmville, Farm Frenzy.

Da, si tu un click te rog, pe link urmator:
www. SPAM/pagina.php?id=1646
Si voteaza`ma.

Pa, pa.

| bistriteanul a răspuns:

Youda Farmer!

| StefanS a răspuns:

Poi ar mai fi farmville si farmerama(online) dar care sa fie jucate offline nu stiu.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Intra si tu pe farmerama sau zoomania e tare calumea bafta(scuze numai dau si linkuri) funda?big grin

Răspuns utilizator avertizat
| beautiful95 a răspuns:

Gen burn buddy... ce sa zic
pai farmville de pe facebook e cel mai adecvat dar daca nu mai este frontierville tot de pe facebook
am eu un joc acasa foarte dragut... se numeste world of goo... nu este online trebuie sa-l descarci de pe site-ul oficial
jocul este super tare si are mai multe nivele... sper sa iti placa si sper ca ti-am fost de ajutor
funda te rog

| lucy97 a răspuns:

Farmerama
e cel mai tare incearcal

| maryuk96 a răspuns:

Pai magic farm...trb downloadat