| Rocksy a întrebat:

Hei^^ Cum pot sa transfer banii dp myyearbook pe IMVU? Multumesc

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Sus in meniu, langa "Messages" se afla L$. (punctele pe care le-ai acumulat pana acum) Tot ce trebuie sa faci este sa dai click acolo, iar mai apoi dai click pe imaginea cu IMVU-ul. Sunt sigur ca mai departe te vei descurca.
O zi buna! happy

| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Apare trebuie sa te uiti cu atentie dupa ce ai dat pe L$ o sa iti apara acolo un dreptunghi in care scrie imvu exchange L$ for IMVU credits and more! apesi acolo si dupa ce ai apasat va trebui sa alegi dintre imvu si weeworld si apesi pe imvu dupa aceea scrii acolo ce trebuie te descurci tu vezi ca poti transfera doar 100, 000 adica 500 credite pe imvu.

| Rocksy explică:

Faza e ca nu apare nicio imagine cu imvu...:-