| anonim_4396 a întrebat:

Hei! big grin Am descărcat jocul Prototype și când am vrut să montez imaginea cu Daemon tools îmi dă eroarea: " Error writing application data". Ce ar trebui să fac?

3 răspunsuri:
| Sergiuc20 a răspuns:

Stii ce trebuie sa faci? Intrebare, intrebatoare... Prima data sa imi sugi **** si dupa aia sa pui programul in daemon tools si sa nu dai pe play sa dai pe stop ca sugi prea mult laughingrolling on the floor

| nda a răspuns (pentru Sergiuc20):

Si care anume e problema ta? Ce-ar fi daca te-ai duce tu inapoi in pestera?

| Dutu_Alexandra_1998 a răspuns (pentru Sergiuc20):

Chiar nu pricep care e problema ta. Vrei doar să te dai șmecher sau? Oricum, din partea mea primești report.