| Lexi23 a întrebat:

Hei. Este jocul acela Stardoll straight face, am o vara mai mica ce se tot joaca. si nu gasesc nicicum cum sa ii schimb culoarea pielii caracterului ei. Cine imi spune cum trebuie, dau funda!

1 răspuns:
| iLoveWaffles a răspuns:

Păi, te duci la pagina ta, după aceea dai pe salonul de cosmetică. Acolo îi apare "caracterul". După aceea dai click pe faţă şi corp. Acolo prima oară îţi vor apărea nişte opţiuni pentru schimbarea feţei, părului, ochilor, etc. În ultima căsuţă apare un corp. Dai click pe el şi îţi apar opţiunile de a schimba genul ( masculin, feminin ), culoarea pielii şi "formele" corpului tău.
Sper că am ajutat-o şi pe ea şi pe tine. happy