| xVictor a întrebat:

Hei. eu joc un joc numi LoL- League of Legends si nu La o Labalaughing)) in fine. problema este ca atunci cand incerc sa ma conectez imi da eroarea:
Eroare la conectare: Nu s-a putut stabili conexiunea la serverul PVP.net.server.
Vreo idee? big grin si atunci cand dau sa intru pe mess imi zice:
We can't sign in you in to yahoo messenger si >>Troubleshoot.
Ceva idei? ca nici pe Facebook nu ma lasa sa intru.
Raspunsul care ma poate ajuta are funda+vote up+thuhmp up+ publicitate big grin
P.S e o problema grava pentru mine. Astept raspunsurile voastrebig grin

16 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

My computer>control panel>windows firewall si dezactiveaza-l si vezi daca merge asa. Succes! (in caz ca ai si antivirus opreste-l.

| xVictor explică (pentru Spaz472):

N-am antivirus.

| xVictor explică (pentru Spaz472):

Si tot nu mergeeeeeeeeecryingcrying

| xVictor explică:

Kk... mersi ca ai incercat.

| TeOLica a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie aceeasi chestie, reinstaleazal si o sa iti mearga 100%

| xVictor explică (pentru TeOLica):

Ce sa reinstalez? windows-ul sau messul... si in privinta google-ului ce fac?big grin ca nun ma lasa sa intru pe fb...

| TeOLica a răspuns (pentru xVictor):

La lol ma refeream il dezinstalezi, la facebook probabil nu mai merge sa intri pentruc a ti-ai sters cookies asa ca fa-ti un cont nou de facebook iar la mess acolo mai jos iti zice in ce limba sa fie si dai pe o limba care nu trebuie neaparat sa o sti pentru ca sti pe unde sa intri cand ai nevoie de ceva si de fiecare data cand iti da trubleshoot schimbi intr-o alta limba care nu ai mia folosito si cand le termini pe toate incearca sa intri pe varianta english (normala).Dar nu trebuie sa intri cu o limba si apoi sa iesi si sa intri cu engleza ca s-ar putea sa nu mearga intri cu fiecare si apoi incerci si pe engleza.

| xVictor explică (pentru TeOLica):

K AKM incerc

| xVictor explică (pentru TeOLica):

Degeaba... mdabig grin messu nu merge

| TeOLica a răspuns (pentru xVictor):

L-ai reinstalat

| xVictor explică (pentru TeOLica):

Si messu?

| TeOLica a răspuns (pentru xVictor):

Bemgaz@yahoo.com

| xVictor explică (pentru TeOLica):

Nu merge si le-am reinstalat. pf.

| xVictor explică (pentru TeOLica):

Pai mane nu merge messsuu...cryingcrying meas pl sa-mi bag