| Peter28 a întrebat:

Hei Fani TPU! Vreau si eu niste jocuri cen racing ca need for speed dar ceva cu grafici mai mici ca pc-ul meu nu suporta jocuri cu grafica foarte mare. Va rog! Dau funda la cele mai bune!

2 răspunsuri:
| alaska11 a răspuns:

Salut! ai putea juca Nascar se joaca in unul, un doi si chiar si cu joystick-ul este super.18 wos across america cu tiruri(ul poti juca si cu volanul). L.A street racing.si cam atat. funda?

| Peter28 explică (pentru alaska11):

Nu iti dau funda ca astea le-am mai jucat. Altele si poate primesti