| Iela a întrebat:

Hei!

Imi apar pe faceook tot felul lde reclame de la jocuri, jocuri in care iti arata un fel de puzzle. Sunt niste personaje in partea de jos si par a fi bagate intr-un sistem de tevi. Apar niste cheite ce blocheaza ba lava, ba apa sau doar apa. In functie de cum scoti cheitele salvezi acele personaje sau le omori. Faza e ca atunci cand dau pe reclama, ma trimite la un joc cu acele personaje, dar ceea ce ai de facut nu seamana deloc cu cheitele si tevile din reclama.
Stie cineva care e jocul despre care vorbesc? Reclama apare la jocul Gardenscapes, dar nu e la fel, ci ai de facut altceva. Pe mine ma intereseaza doar cel cu cheita.

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Acel joc nu există, este doar o prezentare. Este o tactică aplicată de multe studio-uri de jocuri.