| ToniaCosma a întrebat:

Hei! imi da si mie cineva un sait de pe care sa pot downloada shrek 2 the game dar sa mearga jocul si sa fie pentru comp.

5 răspunsuri:
| IoanieCriminalul a răspuns:

Scri pe google:download shrek 2 tpb si dai pe primul link.Nu-ti pot lasa linkul deoarece incalc regulamentul TPU

| RememberTinKode a răspuns:

Eu
cauta-ma la id-ul ajutortpu, nu e obligatoriu sa ma adaugi, doar dai mesaj, dar sa specifici cine esti si cu ce problema ma cauti.

| RememberTinKode a răspuns:

Nu pot sa iti trimit mesaj din cauza statutului de membru junior, scrie-mi pe id-ul ajutortpu pe messenger

| ToniaCosma explică (pentru RememberTinKode):

Nu am putut pe yahoo Romania ziceau ca nu exista id-ul deci imi zici pe unde sa til trimit

| RememberTinKode a răspuns (pentru ToniaCosma):

Sleeky_sleeks

daca nici asta nu exista las-o balta