| Fluture a întrebat:

Hei. IN jocul star doll.cum castig bani ca sa imi cumpar haine, accesori, mobilier, in afara de votarea aia [cel m bun designer, pentru covergirl, pentru scenariu, pentru outfituri, pentru albume]. daca votez astea cinci intr-o zi imi da un banut. Stiam ceva de play & earn. dar ce faca colo? cum castig? unde apas?laughing mersi anticipat. dau funda. deci imi trebuie detalii multe

2 răspunsuri:
| Paty1 a răspuns:

Facand sarcini de nivel

| demidenisa a răspuns:

Pai daca iti dai adresa de email in play & eran o sati de 5 stardolars zilnic. Dupa fiecare luna facuta vei primi o figurina.