| Gangsta girl` ;x a întrebat:

Heihappy.

Pentru fetele care asculta rap, si se imbraca in acest stil, cam ce combinati preferati, ce haine purtati, ce culori, ce accesori, ce machiaj?:*

Mersi anticipat.

12 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

Pai niste blugii mai largi si tricouri largi
iar la machiaj ma dau putin cu rimel si cu fond de ten.winking
IAr la culori port culori mai inchise(negru) si le mai combin(negru cu rosu) sau nu stiu ce colorii iti plac tie:d
Si accesorii nu portbig grin

| Turquoise a răspuns:

Cam tot ce e anti pitzi :d pot fi si blugi stramti dar bine asortati.in general hanorace, sk8eri.
mie imi plac si astia : http://www.7trends.de/......gruen.html

| Gangsta girl` ;x explică:

Cum sa nu existe fete rapperiteraised eyebrows?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai blugi largi, un tricou barbatesc.machiajul sa nu fie strident, o sapca. accesorii hmmm nu prea. un batic ori la mana ori in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate dar fete rapparitze nu exista:-s? ia daca e vreo rappara p aici da nu pitzi, dati si voi add l id burny_burnyb.pentru amicitie.peace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cam ce poti sa porti ar fi` Niste pantaloni de trening sau blugi.de Preferat Trening si cu Un tricou larg Gen de Barbati ...Sau Hanorac Larg Niste Adidasi mari Skateri si Nu mai stiu culorile poti sa le aombini tu si Accesorii nu port Machiaj Un rimel si Creion de Ochi si am terminat

| krena a răspuns:

Haine largilaughing si sapca ny sau ceva de genu

| pufy188 a răspuns:

Hei :3 eu sunt raparita si te pot ajuta. Deci legat de machiaj fond de ten rimel si putin tus daca vrei. tricoul sa fie larg viu colorat si cu un mesaj legat de rap gen ~Iubesc Rap-u Ca-mi rupe capu'~ sau orice alt mesaj legat de rap iti dau un site unde gasesti tot http://www.porcporc.com/shop/ niste blugi mulati si negri s-au colorati si niste shoesti de la Marana Vans s-au American Skate

| Radu_Georgiana_1991 a răspuns:

Pai blugi cu turul foarte lasat,tricou larg sau maieu nu foarte larg si o geaca scurta de piele si accesori, lantisoare mai lungi si baratari, machiaj :fond de ten si rimel cam atat sau niste culori mai inchise la ochi.

| Radu_Georgiana_1991 a răspuns:

Pai haine foarte largi in general,blugi cu turul foarte lasat,sapca, tricu larg, accesorii nu prea merg la stilul asta(parerea mea) tenesi mai mari si inalti.Machiaj:rimel,creion sid ak vrei fard de pleoape.o nuanta mai inchisa zic eu.