| romanaols a întrebat:

Hei, mi-am descarcat LOL si l-am instalat, dar cand vreau sa ma joc imi apare o eroare si spune: "Connection lost to HTTP server. Please check that your internet connection is stable, and that HTTP connections are not being blocked by a firewall" Ce as putea face?

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

Sa dezactivezi firewall pentru ca ala il blocheaza? sau mai indicat ar fi sa'i creezi o regula...acum depinde si ce antivirus ai, poate ala e de vina, dezactiveaza pe rand vezi de la care e