| Classmates a întrebat:

Hei! Mi s-au blocat cererile de prietenie pentru o luna pe Facebook, adica nu mai pot trimite. Stiti cum pot sa anulez chestia asta. Am incercat sa dezactivez contul dar tot nu s-a anulat. sad

2 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Se numeste "Facebook Jail". Intri in jail cand trimiti prea multe cereri de prietenie unor persoane necunoscute iar acestea te reclama. Nu poti face nimic. Vezi ca tura viitoare o sa primesti pe o perioada mai mare.

| Classmates explică (pentru BANN3R):

Pai nu cred ca s-a obosit cineva sa ma reclame si asta e a doua ora cand am 30 zile