| yonik1001 a întrebat:

Hei people! As vrea sa va intreb daca stiti cateva jocuri i care trebuie sa iti faci propria ferma.

Răspuns Câştigător
| toleagiulia a răspuns:

Farmerama,Barn Budy!

5 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Farmville 2 frumos si el, l-am jucat ceva timp dar m-am plictisit.

| Extraterestru2 a răspuns:

Hei! Acum vreo 3-4 ani eram innebunit de jocul : Farmerama, iar pe telefon Hay Day. Incearca-le si poate o sa iti placawinking

| zeBraJaM a răspuns:

Hmm..parca se mai juca mama pe niste jocuri cu o ferma big grin. stiu ca se chemau SuperFerma, FamilyFarm si mai era unuhee hee. sper ca te-am ajutat!hee hee

| badWolfTen a răspuns:

My Little Farmies

| AndradaPopescu24 a răspuns:

BigFarm