| energia a întrebat:

Stiti cumva genul de jocuri in care trebuie sa-ti faci cont, sa iti faci propriul avatar, sa mergi in diverse locuri, sa ai propria casa pe care poti sa o decorezi si sa interactionezi cu altii?
As dori cateva idei.

3 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Black Desert Online

| Dilibache a răspuns:

Sims,metin2(un fel ma rog)

| Naty_Naty_1995 a răspuns:

Roblox? Il joc de 4 ani si tot nu m-am plictisit presupun ca il stii din Youtube ca e destul de popular. Daca nu, iti faci cont il descarci si sunt milione de lumi facute de playeri ca tine si fiecare cu teme diferite, minigames, scoala, lupta, actiune, horror.Mie mi se pare un joc dragut