| jeleeu a întrebat:

Hei, puteti sa imi recomandati niste jocuri pentru calculator sau aplicatii pentru telefon? Dar sa nu trebuiasca sa le descarc (pe cele pentru calculator).
Multumesc anticipat si sper sa nu radeti de întrebarea mea stupida

2 răspunsuri:
| AndreiStoica003 a răspuns:

Salut! iti recomand OnLive, e un program care il descarci si te poti juca jocuri fara sa le descarci (dar ai nevoie de viteza buna de internet), si poti sa te joci jocurile si fara sa ai un calcaulator puternic, dar din pacat programul are jocuri doar cumparabile dar din fericire are versiuna demo la toat jocurile (30 min

| Alfista_Yo_1980 a răspuns:

Iti recomand GameDesire
Este un site de jocuri multiple de logica. poker biliard remi ..multe..grafica este exceptionala..vei face descarcarea jocului respectiv care o face site-ul pentru tine, tu nu trebuie decat sa iti faci un cont.
http://www.gamedesire.com
Daca te-ai decis...lasa-mi un mesaj la Alfy