| CosminIonuț98 a întrebat:

Hei, recent am luat Assasins Cred 3, dar merge cam in reluare.M-am uitat la cerintele minime si le indeplinesc, de ce merge asa greu (10-15 fps)?
My PC:
Intel Pentium D 3.00 Ghz dual core
2 Gb RAM DDR 2
Ati Radeon HD 5450 1 Gb

1 răspuns:
| Skullduggery a răspuns:

La orice joc daca indeplinesti cerintele minime ti se va misca la fel (10 -15 fps)
Daca vrei sa iti mearga in cel putin 20-25 fps trebuie sa ai piese care sa indeplineasca cerintele medii spre recomended.

De exemplu mie mi se misca in 60 fps si in 45 atunci cand filmez.

PC-ul meu:
Procesor AMD FX 6300 x6 (6 cores) 3, 5 Ghz
Placa video Nvidia GTX 650 1 GB
Memorie RAM 8 GB Kingmax frecventa 1066

Sper ca te-am ajutat!