| TheSoldier a întrebat:

Funda! Mi-am luat assasins creed 1 si imi merge intr-un mare lag. De ce? Mentionez ca indeplinesc cerintele minime.

2 răspunsuri:
| cOsmania a răspuns:

In primul rand uite cerintele pentru assassins creed 1 : * Windows XP or Vista
* 2 GB RAM
* Dual core processor (Intel Pentium D or better)
* 256MB Direct3D 10 compatible video card, or Direct3D 9 card compatible with Shader Model 3. 0 or higher
* DirectX compatible driver
* DVD-ROM dual-layer drive
* 16 GB free hard disk space
* DirectX libraries
* Vista compatible sound card
* Keyboard, Mouse
* Microsoft Xbox 360 Controller (optional)
Cerinte recomandate:
* Intel Pentium Core 2 Duo, or better processor
* 3 GB System RAM
* ATI HD2900 series, Nvidia GeForce 8800 series, or better video card
* 5. 1 sound card
* Microsoft Xbox 360 controller
cred ca tu nu ai cel putin cerintele minime! nu ai ce sa faci daca nu este bun PC-ul!

| TheSoldier explică (pentru cOsmania):

Am 2 gb ram, 2.ghz procesorul si 256 placa video si nu astea sunt cerintele. uite te pe game debate