| Păunescu_Dani_2001 a întrebat:

Hei, salut! Stie cineva daca am cerinte optime pentru Grand Theft Auto 5 dupa specificatiile urmatoare?
Procesor AMD A6-6310 (4CPUs 1.83GHz Turbo Boost pana la 2. 4GHz)
RAM 12GB DDR3 1600MHZ
HDD 1TB
Placa video dedicata AMD Radeon R5 M230 2GB DDR3
Windows 8.1 Pro x64

Mentionez ca dispozitivul este laptop.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Pai fa si tu un test!
Sunt multe site-uri pentru asa ceva, uite ceva de genu este game-debate > http://www.google.ro/......http?/url
Am facut eu testul
Procesorul nu l-am gasit, habar nu am de ce
Dar nu mai conteaza
Placa video nu va duce
Poate poate pe LOW! sa iti mearga in 10-12 FPS, dar va fi un LAG! si nu se merita
+ Ca este vorba de un laptop care nu este specificat pentru gaming deci...
Nu iti recomand sa iti cumperi jocul, daca asta ai vrut
Bafta

| Păunescu_Dani_2001 explică (pentru LuciWv):

Mersi. da ma gandeam pentru un buy, dar, decat sa dau bani degeaba mai bine caut un hack sa vad cum se comporta

1 răspuns: