| RoBeRTin321 a întrebat:

Hei salut TPU! Am si eu o problema..Am cumparat CS:GO acum 3 saptamani aproape, si de vreo 2 ore jumatate ma da afara din meci si iese din joc automat. Vreau sa spun ca am CS:GO cumparat de pe Steam..Am jucat pe la 21:30 pana la 22:40 si nu m-a dat asa afara... Daca stiti va rog spuneti-mi cat mai repede! Dau Funda love struck

3 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Este de la mod-uri sau de al calculatorul tau. Lasa mai multe detalii... Sunt foarte multe motive. Incearca sa-l reinstalezi si daca nici asa nu merge e de la calculator.

Răspuns utilizator avertizat
| RoBeRTin321 explică:

Ce detalii vrei sa mai dau omule? Jocul imi merge in 150+fps-uri..Si ce moduri visezi? Si nu stau sa reinstalez de fiecare data cand face asa. Daca nu stii nu mai spune straight face