| SandraGeorgiana a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru jucatorii de Minecraft. Am o insula de skyblock pe un server si nu stiu cum sa fac sa locuiesc cu cineva pe ea.Ce comenzi trebuie sa accesez? Stiu ca pentru a invita persoana respectiva dau /is invite(numele) sau /tpa (numele) sau ceva de genul, doar ca nu stiu cum sa fac ca acea persoana sa-mi poata accesa chesturile, furnalele, sa construiasca, sa locuiesc pe aceeasi insula cu ea. Ma puteti ajuta? :3

4 răspunsuri:
| Alexandru_Buse_1990 a răspuns:

./is coop

| SilverBird a răspuns:

Pentu al lasa sa sparga blocuri de pe insula ta cred ca se foloseste /ps allow NUME
Pentru a deschide cuferele /c modify NUME

| Petrareanu_Stefan_1998 a răspuns:

Poti folosi comanda /is add NUME
Si poate sa sparga sa foloseasca toate cuferele ETC. Sper ca te-am ajutat multa bafta cu prietenul tau Si sa faceti o insula frumoasa.O zi buna.

| Cobra25 a răspuns:

Ca sa poata sa aiba acces la tot ce tine de is ta trebuie accesata comanda /is invite (nume)
Dar daca nu merge asta arunci nu stiu.