| Lumar23 a întrebat:

Hei TPU, am apasat din greseala pe un buton si mi s-a schimbat rezolutia la facebook... Tin sa mentionez ca decat la facebook...cum sa fac sa revina la normal? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| WeBB a răspuns:

AI APASAT CUMVA CONTROL(CTRL) SI SCROLL DE LA MOUSE? Asta inseamna apropiere si ca sa faci inpoi fa tot asa cu ctrl si scroll. Funda?

| Lumar23 explică (pentru WeBB):

Si care e scroll?laughing

| Lumar23 explică (pentru WeBB):

Acum si-a revenit rezolutia dar scrisul a ramas tot mic.
Heeeeeeeelp me

6 răspunsuri:
| WeBB a răspuns:

Scroll e rotita de la mouse.Si daca faci din el tinand ctrl se apropie sau departeaza imaginea de pe net, si scris se va face la loc!

| Lumar23 explică (pentru WeBB):

Gata...multumesc mult :*!

| WeBB a răspuns:

Funda? :*

| Lumar23 explică (pentru WeBB):

Ti-am dat la primul raspuns :*!