| alexalex27 a întrebat:

Am descarcat The Mighty Quest For Epic Loot si mi-a cerut niste fisiere.dll pentru windows ( msvcr100.dll si msvcp100.dll ) le-am de scarcat si le-am pus unde trebuia. Dar imi da o eroare acum.

PublicLauncher.exe - -Entry Point Not Found

\/ The Procedure entry point
/\? 1_NonReemtrantPPLLockHolder@details@Concurrency@@QAE@XZ could not be located in the dinamic link library MSVCR100.dll

Cam asta scrie in eroare.
HEEEEEELP!

Răspuns Câştigător
| V1orel a răspuns:

Am si eu o intrebare unde ai pus msvcr100.dll ca si eu am o problema la fel ca ata si nu stiu unde trebuie pus

1 răspuns:
| username3564 a răspuns:

Reinstall