| AlaPortocala123 a întrebat:

HEI TPU.Am incercat impreuna cu prietenii sa facem un cont de minecraft 1.8.9.Am reusit. Cand am incercat sa ne logam, nu am putut. Stie cineva de ce? Ne dadea eroare...nu s-a putut conecta decat cel care a facut serverul.
ce alte jocuri mai stiti innafara de minecraft care sa ma pot juca online cu prietenii (innafara de cs)
Multumesc
OFER FUNDAAAAAAAAAA

1 răspuns:
| Alexul99 a răspuns:

Stai..ai incercat sa faci un cont sau un server. daca un server e simplu, dar mai bine cauta pe google ``tutorial cum sa faci un server de minecraft``... daca e vorba despre un cont nu stiu ce sa zic... si ati putea sa jucati sa-mp, e distractiv cu mai multi happy