| ownnned1 a întrebat:

Hei, TPU!
Am o problema cu java. Am incercat sa il dezistalez, nu merge. Imi da eroare, si imi spune ca imi lipseste un DLL. Am incercat sa il reistalez, acelasi problema.
Am descarcat un program, DLL-files, mi-a rezolvat toate problemele. Dar inca imi da aceeasi eroare.
Ce fac? Cum scap de java?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand vrei sa dezinstalezi Java ->inchide toate aplicatiile care le ai deschise inclusiv browserul.
Mai poti folosi si Revo Uninstaller Free
http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html
Cu el dezinstalezi orice program plus urmele lasate de program in registrii windows-ului.
Bafta!