| DongYiJang a întrebat:

Hei, TPU. Am o problema cu Yahoo! Messenger.

Eu apas pe icon, apare in bara de jos ca e deschis, dar pe desktop nu-mi arata fereastra ca sa ma pot loga... L-am dezinstalat din PC, l-am instalat inapoi, dar tot acelasi lucru face. Am Windows 7. Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Yuzoo a răspuns:

Pai dupa ce deschizi cu iconul iti apare jos, apoi du-te jos si da click pe iconul din colt dreapta (presupun ca acolo e) si ar trebui sa se deschida. thinking

| DongYiJang explică (pentru Yuzoo):

Am incercat si asta si tot nu arata. :@ Mersi, oricum. happy

1 răspuns: