| FLORINESCU39 a întrebat:

Hei, TPU! Am o problema la LOL(League Of Legends ).Am asteptat sa mi se descarce jocul in modul acela launcher cu update-uri si chestii dintr-acelea si mi-au mai ramas 333 Mb de incarcat care nu se mai incarca. Am asteptat vreo 30 de minute si nimic. Am observat ca acolo crescuse de la 60% la 65% dar tot nu se micsora acea arime. Viteza de incarcare era de 1000 si ceva de Kbs si dintr-o data cand a ajuns la 333 mb, pac a scazut laa 0 Kbs. Aveti vreo idee?

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu inchide nimica, jocul atungia
instaleaza jocul.

| MrMintz a răspuns:

Ai incercat sa inchizi si sa redeschizi launcher-ul? Mie asa imi merge de obicei