| liladyna a întrebat:

aceasta este o intrebare pentru cei care joaca lol(league of legends):eu am mai jucat si acum vreau sa instalez jocul din nou.am instalat toate cele si cand l-am deschis, a inceput sa isi faca update; am asteptat si la un moment dat a ramas blocat la 33%sadnu stiu ce are si ma gandeam sa il pornesc si maine...nu stiu ce sa ii fac. aveti vreo idee?

9 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

Si mie mi-a facut la fel...incearca maine iar si daca nu merge incearca sa postezi pe forumul lor.

| Ace77 a răspuns:

Asteapta!

| BlackStar99 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana merge.Mereu ramane pe 33% dar dupa aceea merge.

| darkangel123 a răspuns:

Asa am patit si eu dar la un moment dat a mers, incearca din nou sau asteapta pana cand merge :d

| Raduser a răspuns:

Da e simplu si mie mi sa mai intamplat il inchizi si il repornesti din nou daca nu merge asa ori are o problema laptopul sau calculatorul si nu merge ori il dezinstalezi si il instalezi la loc

| sypzer a răspuns:

Salut! eu sunt cosmin şi joc League of Legends de 5 ani. tatăl meu mi la şters deoarece a spus ca e cu violentacrying şi l-am rugat sa ma lase sa mai joc.a fost de acord şi cînd l-am descarcat mi s-a blocat la 92% acolo la patch 2/2! şi nu ştiam ce sa fac....atunci am stat înca 20 minute maxim şi vad ca urca la 93% şi din ce în ce mai repede! sper ca te-am ajutat

| AlexBoyGogoasa a răspuns:

Da am eu o idee sti care e? ASTEAPTA happy asa este updateullaughing) trebuie sa astepti mai mult pentru unii oameni care eu pc mai prost chair foarte mult si cand spun pc prost nu ma refer la dela de pe timpurile lui ceausescu ma refer la unul care poate fi numit bun dupa voi!

| Alex_Eugen_1992 a răspuns:

Eu am i7 4790 2x gtx 590 si 16 gb de ram si tot asa face la 92 % ramane blocat am asteptat 16 ore la asa o cizma de joc ce te astepti si la sv bun

| CatalinaKeytty1994 a răspuns:

Gandeste-te ca eu am asteptat 2 zile straight face