| 00XxAlexX00 a întrebat:

Am o problema pe SAMP. de cate ori intru pe un server imi zice ca serverul nu raspunde. ce are? cum rezolv? FUNDA! 1

Răspuns Câştigător
| MihaiStefan13 a răspuns:

Stiu exact care e problema ta.Ai versiunea ori mai veche ori mai noua a clientului de samp.De exemplu serverul de samp este pe 0.3e si tu ai clientul 0.3x si atunci nu iti va merge dar si invers se aplica problema trebuie sa te uiti ca de obicei acolo in fata scrie [0.3(e/x)]server name.Iar atunci tu trebuie sa te conformezi cu serverul.
Daca esti interesat eu mi-am deschis de curand un server. Pentru informatii mai multe ai aici website: www.skyg.ro
Si serverul este acesta:
HostName: [0.3e]SkyG RPG Enjoy!
Address: 188.212.107.20:7777
Players: 5 / 50
Ping: 18
Mode: SkyG RPG v1.5
Map: San Andreas

2 răspunsuri:
| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

Downloadeza versiunea de sa-mp pe care ruleaza sv.
Poti downloada 0.3x pentru a intra pe sv:
HostName: Green-Zone : RPG Server [0.3x]
Address: 193.84.64.111:7777
Players: xx / 50
Ping: 24
Mode: GZ-RP v0.1
Map: Ls'and'Sf
vin-o pe el si daca ai ceva playeri o sa primesti admin!