| Gabyyella a întrebat:

Hei TPU, am o problema. Vreau sa downloadez jocuri PC de pe Big Fish Games si a trebuit sa-mi instalez Game Manager, l-am instalat si cand vreau sa downloadez jocuri PC (ex: Surface: Alone in the Mist, jocuri care iti dau timp, 60 minute sau 90 minute) se downloadeaza, dar cand trebuie sa se instaleze scrie Error downloading. Va rog sa ma ajutati. Dau FUNDA + VOT.

1 răspuns:
| Ryuunosuke a răspuns:

Nu mai încerca să descarci de pe BIG fish Games încearcă şi tu de pe kickass sau Ocean Of Games.