| darKKnightDăăăă a întrebat:

Am o problema. Vreau sa imi deschid un server de metin. Privat desigur. Am cautat 72928 hosturi. Nu mi se par de incredere multe. Fiindca sunt incepator habar nu am habar care i faza. Am nevoie sa imi spuneti niste firme de hosting de incredere.foarte de incredere. Va astept parerile. sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Qualty-Host: www.quality-host.ro/‎(Am cumparat sv de aici)
69host:69host.ro(Un prieten a cumparat)
smshosting:smshosting.ro (Nu stiu daca e de incredere, nu cred.)
xqshost:xqshost.ro(Par de incredere baietii+ca au si comunitate, am auzit de la unii ca este foarte bun, in fine). Daca mai ai nevoie imi zici. Fundita?