| InstinctPr3ciS a întrebat:

M-am hotarat sa imi fac un sv Metin2, desigur o sa il primesc gata facut de la cei de la host... problema este ca sunt la prima incercare si nu stiu cateva lucruri la care sper sa am ajutati voi :
1- O sa primesc programe pentru modificarea servarului? (Adica sa modific ratele, sa bag/scot iteme, sa modific item shop?)
2- Eu (ca proprietar) o sa ma loghez ca la un server normal, decat ca o sa ma loghez cu contul care mi-l fac eu de detinator? sau trebuie sa intru cu un program?
4- Este greu sa intreti un sv? Cam ce ar trebui sa stiu inainte sa ma apuc de aceasta treaba!
Astept parerile voastre!
Daca stiti spuneti-mi si cateva firme de host pentru metin2, dar firme de incredere cu rezultate bune.!

3 răspunsuri:
| InstinctPr3ciS explică:

Ti-am trimis un mesaj privat cu id-ul!

| Alex_Alex_1992 a răspuns (pentru InstinctPr3ciS):

Si eu firme cu servere de metin + HOST + SITE

| geanyhalav a răspuns:

1)ratele le schimbi din joc, in rest ai nevoie decat de navicat(sau navigat am uitat cum se num exact)

2)nici gand, ai un cont normal doar ca esti GA sau Owner

3)nu e?

4)pai sa stii ca la inceput nu vor veni foarte multi player(in prima luna in medie 50) cea ce inseamna ca primele cateva luni nu prea o sa aiba cine sa doneze asa ca trebuie sa ai niste bani pusi de o parte sa platesti hostul si nu e o treaba usoara, trebuie sa ai niste programe care inchizi deschizi restartezi serverul sa rezolvi buguri si sa nu te astepti sa ajungi undeva sus, multe metine dau faliment in prima luna!