| KreizyFact a întrebat:

Am si eu o problema, cand vreau sa schimb unele setari imi zice ca nu am permisiune, cu toate ca eu sunt singurul user, si mai e o faza, de exemplu cand intru pe unturned si vreau sa joc nu merge, nu pot sa joc nici single nici multiplayers, trebuie neaparat sa dau open as administrator, la steam e la fel, acesta nu se deschide daca nu dau open as administrator.

Răspuns Câştigător
| Sor0N a răspuns:

Salut, GeoWolly
In primul rand ti-as recomanda sa-ti instalezi un antivirus [ parerea mea AVAST ], iar in cazul in care deja esti in posesia unuia, sa-i dai o analiza totala, pentru ca e posibil sa fi luat niste virusi care sa-ti puna probleme. Alte variante nu prea ar fi, ia antivirus, dai analiza. Daca nu functioneaza, cel mai indicat e sa-ti schimbi windowsul. Sper ca te-am putut ajuta, Funda?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ai pc-ul virusat! Ia masuri!