| adnanapop a întrebat:

Am si eu o problema. m-am pus chat off pe facebook si m-am deconectat iar acum cand vreau sa intru pe facebook revine la online dar dupa 20 de secunde revine la chat off. ce pot sa fac sa nu se mai inchida in sensul ca sa nu mai fie chat off sa fie online. am tot setat acolo,, apari online pentru toti prietenii bla bla dar tot mi se inchide si cand dau reconecteaza-te scrie conectare nereusita.ce poate fi? :@

1 răspuns:
| username97 a răspuns:

Încearcă acolo la rotiţa destinată setăriilor de la chat, unde scrie "opreşte chatul".