| Emma18 a întrebat:

Hei TPU, asa de mult imi place jocul chicken invaders 3, dar nu il pot descarca,am incercat sa-l descarc de pe multe site-uri,dar nu am reusit sa descarc decat demo. Va rog mult,poate careva dintre voi il are descarcat pe pc,dar sa fie full version,sa mi-l trimita si mie pe mail, promit funda :*

3 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Incearca de aici: http://fisierulmeu.ro/471T4IQQ42SQ/Chicken-Invaders-3-rar.html
Vezi ca trebuie dezarhivat cu winrar, winzip, 7zip etc. Dupa ce il dezarhivezi il pornesti si vezi daca iti merge.

| Emma18 explică (pentru nda):

Nu stiu cum sa-l dezarhivez sad acolo zice ca-mi trenuie cont, eu nu am nici un cont. Tu poti sa-l descarci?

| nda a răspuns (pentru Emma18):

Click pe linkul asta --> http://goo.gl/O5UIve si apasa click pe "Save" si astepti sa se descarce.
Dublu click pe fisieru descarcat, click pe "Run" si de acolo te descurci tu cu instalarea. Apoi deschizi jocu, apesi click pe "Already paid" si-o sa ti se deschida o fereastra noua.
La "Name" scrii YOGESH SAHSARABUDHE
Si la "Registration Keys" scrii 0000HA-V27NJB-P3GCXY-DFH63T-K6DQ4P
Apoi poti deschie din nou jocul si iti scrie acolo "Play Now".