| MadalinTj a întrebat:

Cine e interesat sa cumpere un cont Farmerama level 60, Bahamarama deblocata,multe nepeceuri cu exp/gologani, 0 mamudele. Pentru convingere putem folosi TeamViwer. Contul il pot da si la schimb pe un cont de Metin2 RO level 50+ cu iteme.

4 răspunsuri:
| theodora10 a răspuns:

Daaa! sigur! ca is proasta sa-ti dau eu contul' ca sa imi dai tu mie un cont plictisitor! nime nu-i asa prost!

| MadalinTj explică (pentru theodora10):

De unde esti? Daca esti din Ploiesti pot veni chiar la tine sa vezi contul'. M-am plictisit sa joc. Si daca tot am pierdut un an, am zis sa nu il las balta, sa-mi scot o rasplata din el. happy

| theodora10 a răspuns:

Nu draga is din Bucuresti

| MadalinTj explică:

Verificare personala in Ploiesti. Pret aproximativ 50 lei. Vreti mai multe detalii? Astept PM-uri happy