| Bєshka a întrebat:

Cine stie jocuri online pe care nu trebuie sa-l downloadezi ca de ex.:pockie ninja. dau funda la cel mai fain joc happy!

Răspuns Câştigător
| IzabellaPopa a răspuns:

OurWorld,DownWorld,Crystal saga, Urban Rivals, pockie ninja, Club pinguin, Lady Popular...etc..daca mai vrei da-mi add pe mess cu Popaizabel@yahoo.com sau pe skype cu Lady.Izi-chanwinking fundita? happy

1 răspuns:
| Rapperkid a răspuns:

Fa-ti cont pe Facebook ( poate deja ai ), acolo sunt o multime de jocuri ce nu trebuie downloadate