| Adrian_Dragan_2000 a întrebat:

Hei TPU, cine stie sa imi spuna si mie niste jocuri de genul far cry 3 si tomb raider, adica grafica buna, poveste buna, genul survivor, astept cat mai multe si bune, dau funda happy

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

A aparut si far cry 4 daca te tine calculatorul. Sau mai nou Dying Light.

| Adrian_Dragan_2000 explică (pentru edit28):

Mdaa, sunt un pic cm depasit, in toamna imi voi cumpara un procesor quad core, si o placa video de 1 gb cu 256 bit, dar pana atunci, ma limitez la procesor dual core 2, 90, placa video de 512 cu 256 bit, si 4 gb ram, deci, dac stii alte jocuri ar fi foarte bine :, mersi. laughing

| edit28 a răspuns (pentru Adrian_Dragan_2000):

Dishonored, Fallout 3, Skyrim, Bioshock Infinite, Crysis 3, Just Cause 2, Prototype 2. Mai e si Blood Dragon din seria Far Cry.

| Adrian_Dragan_2000 explică (pentru edit28):

Mersi, am sa le incerc happy