| Yza1996 a întrebat:

Hei TPU cum fac obiectivul 73 de pe Howrse, obiectivul spune ceva de genu " Găseşte pagina secretă Nr. 2(mergi la pagina http://www.howrse.ro/ow/XXX şi înlocuieşte XXX cu numărul de cai vii din joc) " ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

Nu am cum sa iti zic cati cai sunt, fiindca numarul asta e schimbat zilnic si nu stiu cand tu citesti...Du-te la comunitate->directoare si scrie acolo. Copiaza numarul si inlocuieste x-urile din Link.

4 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Pag secreta de azi este: Http://www.howrse.ro/ow/327896

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Se gaseste la reproductie - piata neagra dai jos de tot si vezi ca scrie ceva cu rosu